Hizmetlerimiz

Danışmanlık ve Eğitim

Tüm yönetim sistemlerinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmeti verirken CBS Kurumsal İş Çözümleri olarak amacımız; bizler ile iş ortaklığı yapan kuruluşlarımızın sadece kalite sistem belgesi almalarını sağlamak değil, kuracak oldukları sistemlerini kendi imkânları ve öğrendikleri ile devam ettirmelerini ve kalitelerinde sürdürülebilirliklerini sağlamalarıdır.

emg-plastik
reklam-cekimi

Sistem ve Ürün Bilgilendirme

İş ortaklarımız tarafından bizlere özel olarak verilmiş fiyatlar üzerinden teklifleriniz hazırlanacak ve tarafınıza iletilecektir.

Tedarikçi ve Bayi Denetimleri

CBS Kurumsal İş Çözümleri olarak tedarikçi ve bayi denetimleri konusundaki hizmetimiz, sizlerin talep etmiş olduğu konular ve ilgili standartların istekleri doğrultusunda ortaklaşa hazırlayacağımız bir soru listesi ile birlikte planlayacağımız bir takvimde tedarikçi-bayilerinizin denetimlerini yapmaktayız. Müşterilimizin profesyonel bir şekilde hazırladığımız denetim sonuç raporlarına, kullanıcı bilgilerinizi oluşturduğumuz yazılımımızda, gayet net ve sonuç odaklı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktayız.

video2