Hakkımızda

Temel İlkeler

  • Çalışanlarımızın hedef odaklı olarak birlikte çalışması, şirketimizin en değerli sermayesidir.
  • Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı her şeyin önünde görüyoruz. Çünkü müşterilerimiz bizim için birer iş ortağıdır.
  • İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturmaktadır.
  • Tüm işlerimizde, karşılıklı güven esasına dayanarak müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı dürüst,adil ve dayanışma içerisinde gerçekleştirmek.
  • Çevreye ve içinde yaşadığımız topluma karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız

Cesaretimizle girişimcilerimizin başarı öykülerinde yer ediniyoruz.
Başarılar bizim yolculuğumuz, bir varış noktamız değil.
Saygı duyuluyoruz, çünkü hizmetlerimiz şirketlerin geleceğine dokunuyor.

Hakkımızda

CBS Turkey ile yapacağınız işbirliği, firmanızın sürdürülebilir kaliteye ulaşmasında ve uluslararası rekabet düzeyinde global ölçekli adımlarla yeni pazara giriş imkanı sunarak sürekli başarıyı hedeflemenizin güvencesi olacaktır.

Merkezi İstanbul’da olan CBS KURUMSAL İŞ ÇÖZÜMLERİ LTD. ŞTİ. ağırlıklı olarak Türkiye’de faaliyette bulunan KKTC, Azerbaycan ve Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde de yer alıp konusunda uzman danışman-eğitmen-denetçiler ile yönetim sistemleri kurulmasına ilişkin danışmanlık, yönetim sistemleri entegrasyon eğitimleri, ürün belgelendirme hizmetleri, tedarikçi, bayi,mağaza ve yetkili servis denetimleri gibi konularında hizmet veren bir kuruluştur.

Misyon

Etik ilkelerden ödün vermeden alanlarında uzman kadromuz ile bilimsel, teknolojik ve iş dünyasındaki gelişmeleri takip eden; müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası standartlar ışığında hizmet sunan bir şirketiz.

Vizyon

Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimizle yönetim sistemlerinizi uluslararası rekabet düzeyine taşıyarak, firmanız ve ülkemiz adına önemli bir katma değer yaratıp başarınızın başarımız olarak haklı gururunu yaşayan bir şirket olmak.

CBS Turkey Sunum Dosyası

Bizi daha yakından tanımak için, sunum dosyamıza bakabilirsiniz.

shadow